Rate this post

شرکت مشاوره بازاریابی پرشین دیتا

مفتخر است تا با دستمایه ای از تیم مشاوران مجرب در فعالیتهای اقتصادی که دارای پشتوانه علمی ضروری بوده و نیز از سوابق مشاوره اجرائی به بسیاری از کسب و کارها و شرکتها برخوردارند، خدمات لازم مشاوره ای به شرکتهایی که اراده کرده اند تا کسب و کار خویش را تغییر و بهبود دهند، ارائه کند.

مشاوره بازاریابی مشهد

تحلیل عملکرد کسب و کار خود

امروزه، با توجه به نیاز های روز افزون جامعه مصرفی، توجه به سلایق گوناگون و تولید محصولات مطابق با آن دارای اهمیت بالایی است. اما صرفا دانستن این موضوع نمی تواند مجموعه تولید کننده را در رسیدن به شکوفایی کامل یاری کند. بلکه داشتن برنامه توسعه اقتصادی توجیه پذیر و طرح پیشرفت، مجموعه نیازهایی محرز به شمار می آیند. اما در گام نخست سوال هایی در ذهن ما به عنوان صاحبان برند ها و مشاغل ایجاد می شوند.
به چه میزان از رضایت مشتریان در مورد هر یک از محصولات خود آگاهی داریم؟
چه قدر به نیاز های آن ها توجه کرده ایم و خواسته های آن ها را تامین کرده ایم؟
آیا تا به حال به مشارکت با مشتریان فکر کرده ایم؟
به چه میزان از نیاز های جامعه مصرف کننده خود آگاهی داریم؟
این سوال ها و سوال های دیگری که میتوانند ذهن هر مخاطبی را درگیر تحلیل عملکرد مجموعه کاری خود ساخته و افراد مختلف را به تفکر در مورد نحوه سرمایه گذاری بر روند پیشرفت کسب و کار خود وادار سازد.
تا کنون چه میزان هزینه تبلیغات و برند سازی مجموعه خود کرده اید؟
حوزه های سرمایه گذاری برای تبلیغات در کسب و کار شما چگونه است؟
تا به حال به بازخورد و تحلیل عملکرد روش های تبلیغاتی خود پرداخته اید؟
باز هم سوال، اما این سوال ها بیشتر به دنبال این هستند که ما را به تفکر در مورد نحوه تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات خود به مشتریان وادار سازد.

مشاوره بازاریابی مشهد

مراحل ارائه مشاوره تجارت الکترونیک :

ارسال درخواست مشاوره تجارت الکترونیک  :

قبل از تصمیم به سرمایه گذاری از مشاوره تجارت الکترونیک متخصصین ما استفاده کنید تا با ارائه راهکارهای افزایش فروش ، موفقیت ویژگی اصلی کسب و کار شما شود.وجود نمونه کارهای موفق باعث انتخاب  به عنوان مشاور و پیمانکار در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط شرکت های داخلی و خارجی شده است.

مشاوره بازاریابی مشهد

بررسی درخواست :

کارشناسان و مشاوران  تجارت الکترونیک ما با بررسی درخواستتان جهت هماهنگی و آشنایی با شما تماس خواهند گرفت تا راهکارهایی جامع و هدفمند را به شما ارائه دهند.

مشاوره بازاریابی مشهد

تشکیل جلسات مشاوره :

جهت تحلیل و بررسی بازار هدف شما و آنالیز کسب و کارتان جلسات مشاوره مختلفی در زمینه تجارت الکترونیک تشکیل می گردد.

طراحی و تشکیل کمپین تبلیغاتی :

کارشناسان و طراحان خلاق مجموعه  ، کمپین های تبلیغاتی هدفمندی را در راستای اهداف شما ، برنامه ریزی می کنند که با تشکیل این کمپین های تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان ممکن به برندینگ و افزایش فروش محصولات و خدمات شما کمک خواهیم کرد.

تمرکز بر نقاط ضعف و قوت :

مجموعه ما با بررسی بیشتر در تمامی موارد موجود هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح مزایا و معایب تجارت الکترونیک شما را بررسی می کند تا بتواند شما را در راستای اهدافتان به سمت افزایش سود و بازدهی هدایت کند.

تمرکز بر توسعه کسب و کار و بازار هدف:

ما با ارائه تکنیک هایی برای بازاریابی اینترنتی به شما در راه اندازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین کمک می کنیم تا گام های موفقیت را با سرعت بیشتری طی نمایید.

مشاوره بازاریابی مشهد

مشاوره بازاریابی مشهد

در سال های اخیر همراه با رفع بسیاری از انحصارها و رانت ها در ایران و ورود رقبای ریز و درشت داخلی و خارجی به میدان تولید ، تجارت و خدمات ، بازار ایران تا حد زیادی تبدیل به یک بازار رقابتی شده است و در این میدان تقریباً هیچ بازیگری تنها و بدون رقیب نیست . در این فضا ،‌توجه جدی به بازاریابی برای تمام شرکتها، یک امر ضروریست و کسانیکه در این مورد غفلت کنند بسرعت میدان را بنفع رقبا از دست خواهند داد . از آنجائیکه بازاریابی مانند بسیاری از دانش های دیگر امروز امری تخصصی شده است اتکای مدیران شرکت ها به روش های سنتی گذشته و پیروی از تجربه های قبلی کافی نیست و باید به ملاحظه عوض شدن شرایط رقابت ،‌از شیوه های جدید بازاریابی استفاده نمود .

از آنجائیکه امروزه مدیران شرکت ها نیاز به دانش ، مهارت و تخصص بازاریابی در بکار بستن این شیوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات یک مشاور بازاریابی کاملاً بدیهی بنظر می رسد ولی متأسفانه این روز ها هر قدر ضرورت استفاده از مشاوران بازاریابی بیشتر می شود پندارها و برداشت های نادرست از حرفه مشاوره بازاریابی نیز افزایش می یابد . برخی ، مشاوره بازاریابی را به معنی مشاوره با تیم بازاریابی شرکت و استفاده از نظرات آنها می دانند . برخی دیگر مشاور بازاریابی را در حد یک مدیر بازاریابی می دانند و فکر می کنند اگر یک مدیر بازاریابی خوب استخدام کنند در واقع یک مشاور بازاریابی هم دارند . عده ای هم فکر می کنند مشاوره بازاریابی به معنی خواندن چند کتاب در این زمینه و شرکت در دوره های بازاریابی است . در بهترین حالت بعضی ها مشاور بازاریابی را با اساتید دانش بازاریابی اشتباه می گیرند و استفاده از توصیه های آنها را بمعنی مشاوره می دانند در حالیکه یک مشاور بازاریابی خیلی برتر و بالاتر از این موارد است .

مشاوره بازاریابی مشهد

مشاوره بازاریابی مشهد

مجموعه پرشین دیتا با تکیه بر تجربیات متخصصین و مشاوران خود  آمادگی دارد، کسب و کار شما را با ارائه خدمات در زمینه تجارت الکترونیک ارتقا بخشد.می توانید درخواست مشاوره ی تجارت الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید.