Rate this post
[us_image_slider ids=”11232″]

دوربین مدار بسته ZEDIX

دوربین مداربسته ZEDIX یکی از برندهای شناخته شده دوربین های حفاظتی در بازار ایران می باشد. محصولات مداربسته این برند دارای تنوع زیادی می باشند. دوربین های زد ایکس شامل انواع دوربین های تحت شبکه ، AHD ، آنالوگ و HD-TVI می باشد. دوربین های اچ دی و تحت شبکه برند دوربین مدار بسته ZEDIX از کیفیت خوبی برخوردارند.

فروشگاه اینترنتی پرشین دیتا نمایندگی دوربین ZEDIX ، فعال در زمینه فروش دوربین های ZEDIX و ارسال آن به سایر نقاط کشور میباشد.

دوربین مدار بسته ترجمه لغت انگلیسی Closed Circuit Television ، می باشد و معنی آن سیستم تلویزیون مدار بسته می باشد. در واقع دوربین مدار بسته به مجموعه ای از دوربین ها گفته می شود که در محل خاصی نصب می شوند و تصویر آن ها توسط کابل تصویر به مرکز ضبط منتقل می شوند. تصاویر  این دوربین ها روی هارد دیسک هایی که در مرکز کنترل قرار می گیرند ضبط می شود، همچنین می توانیم تصویر این دوربین ها را به یک چند موقعیو دیگر منتقل کنیم.

از کاربرد های سیستم دوربین مدار بسته می توان به مواردی مانند: راهکارهای صنعتی شامل تجهیز کارخانه های صنعتی بزرگ و کوچک راهکارهای امنیتی و پلیسی مانند کمک به حفظ امنیت در جوامع راه حل های کنترل ترافیک مانند مدیریت ترافیک با استفاده از تصویر دوربین های مدار بسته که از وقوع تصادفی ، چند کیلومتر جلوتر تصویر برداری کرده است. راهکارهای امنیت بانکی ، شامل ارائه راهکار هوشمند پوشش تصویری در فضاهای مختلف شعبه بانک راهکارهای جلوگیری از سرقت در ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود.